,
Шановні відвідувачі порталу! Якщо Ви по якимось причинам втратили свій пароль, то скористуйтесь спеці - альною формою для відновлення доступа до акаунту.Також Ви можете зареєструватись на нашому порталі.

Німецька вівчарка - краща собака для прикордонників Закарпаття (ВІДЕО)

Рубрика: Новости Закарпатья » Общество  Дата: 6-12-2012, 13:58

Історія

 

Якщо у Британії, Франції й Бельгії є по кілька вівчарських порід — і довгошерстих, і жорсткошерстих, і короткошерстих, — то німці з великої кількості селянських вівчарських собак вивели лише одну породу.

Ще наприкінці ХІХ століття німецьку вівчарку вважали плебейським собакою. Більше того, багато любителів імпортних англійських порід вважали, що розводити «собак вовчого типу шкідливо» — але знайшлася людина, яка створила на їхній основі найкращу службову собаку світу: Макс фон Штефаніц, який своє життя присвятив створенню й удосконаленню німецьких вівчарок. Він стверджував, що німецька вівчарка — це насамперед робочий собака: і інтелект, і краса, і правильність будови вівчарки — усе забезпечує її працездатність.

Окрім вівчарської служби, Штефаніц прагнув знайти для німецьких вівчарок й іншу роботу, таку, яка б розкрила всі можливості цих собак і зробила їх для всіх корисними. Німецьких вівчарок узяли на озброєння поліція й армія, що шукали альтернативу дорогим англійським породам. Вівчарки виявилися першокласними поліцейськими й військовими собаками: у часи Першої світової війни вони прокладали телефонні кабелі, підтримували зв'язок, шукали поранених, їх використовували під час патрулювання й варти. А після армії та поліції майже всі країни світу взяли на службу німецьких вівчарок.

Зовнішній вигляд

 

Німецька вівчарка дуже красива. Можна зрозуміти тих, хто захоплюється гармонією будови й надзвичайною красою рухів. Це і стрункий, і доволі сильний собака. У нього загострена морда з чорною маскою. Вуха стоячі. Гармонійні, плавні лінії корпуса. Пружна спина, сильні пружні кінцівки. Колір має бути яскравим — чорно-рудим із чорною маскою на морді та чорною спиною, смугасто-сірим, чорним. У вівчарки круглі лапи з дуже твердими подушечками.

Призначення

 

Вони мають гарний нюх і мужній характер, вони витривалі й невибагливі, вони починають змалечку працювати, вони розумні й прагнуть співпрацювати з людиною. Багатьох любителів він приваблює не тільки як робочий собака, але й як собака-компаньйон.

У Німеччині щорічно проводять чемпіонат німецьких вівчарок з випасання. Для німецьких вівчарок, які працюють пастухами, є окремі ранги на найголовнішому конкурсі краси для вівчарок — Головній виставці вівчарок у Німеччині. Багато провідних розплідників Німеччини виставляють своїх собак у цьому класі.

Німецькі вівчарки — пошукові й прикордонні собаки, сапери й митники, розвідувачі-рятувальники, поводирі сліпих та охоронці.

Подібні породи

 

Завжди існували німецькі вівчарки з трохи довшою шерстю, довгошерсті. У них за вухами й на тильному боці кінцівок — «очоси», на корпусі шерсть так само трохи довша. Такі цуценята народжуються й у стандартних німецьких вівчарок. Зараз їх виокремили в нову породу. У Європі вони дуже популярні як собаки-компаньйони, бо дуже розумні й красиві.

Німецька вівчарка — собака, як кажуть, «вище середнього зросту», її зріст становить 58 — 65 сантиметрів. Щоправда, завжди були любителі, яким здавалося, що гарний собака має бути ще й великим. Тож вони намагалися розводити дуже великих вівчарок — принаймні більших за 75 сантиметрів. Такі великі вівчарки втрачали рухливість і витривалість, і німецьку вівчарку за всю її історію не раз «повертали» у рамки стандарту. Але в Радянському Союзі було розроблено новий стандарт (зріст до 70 см), і таких великих вівчарок почали називати східноєвропейськими. Зараз у країнах колишнього Радянського Союзу розводять в основному справжніх німецьких вівчарок, але свої шанувальники збереглися й у східноєвропейських. Основний колір цієї породи — чепрачний (чорна спина) зі сріблясто-сірими підпалинами. Для німецьких вівчарок цей колір заборонений.
  

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Предлагаем Вам зарегистрироваться, или войти под своим паролем для более удобного пользования.


Похожие новости:

 • Бельгійська вівчарка - службовий собака (ВІДЕО)
 • Аргентинський дог-порода службових і мисливських собак (ВІДЕО)
 • Німецький дог (ВІДЕО)
 • Сибірські Хаскі та все про них (ВІДЕО)
 • Московська сторожова (ВІДЕО)
 • Інформаційне повідомлення
  Коментувати новини на сайті дозволено лише на протязі 30 днів з моменту публікації.   
  Наши партнеры

  Город Ужгород
  «    Серпень 2016    »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
   
  —>